Eloptio: nawiguj i optymalizuj

Eloptio dla biznesu

Eloptio to aplikacja, która skutecznie doprowadzi klientów do Twojej firmy, a także usprawni i zoptymalizuje ich podróże!

eloptio dla biznesu

Ofertę biznesową Eloptio kierujemy do:

właściciele firm

właścicieli firm takich jak: myjnie, stacje diagnostyczne, hotele, restauracje, itd.,

partnerzy technologiczni

partnerów technologicznych takich jak: producenci stacji ładowania.

Eloptio prowadzi kierowców do celu i optymalizuje trasę z uwzględnieniem postojów na ładowanie. Może też skutecznie pomóc Twoim klientom w dotarciu do Twojej stacji ładowania czy zachęcić do skorzystania z innych usług oferowanych przez Twoją firmę.  

Eloptio może stanowić zarówno samodzielną aplikację, jak i moduł większego ekosystemu, np. w ramach programu do zarządzania relacjami z klientami, programu lojalnościowego, systemu do zarządzania stacjami ładowania, itd. 

optymalizacja trasy

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– w jaki sposób Eloptio może wspierać Twoją firmę w budowaniu dobrych relacji z klientami, 

– jak Eloptio pomoże Ci dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów, 

– jak możemy pomóc Ci w zarządzaniu Twoją siecią stacji ładowania 

skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń do nas:

zarządzanie flotą samochodów

W naszej ofercie znajduje się także inteligentny system do zarządzania flotą pojazdów elektrycznych i stacjami ładowania.  

Głównym celem aplikacji jest optymalizacja kosztów wprowadzenia i utrzymania transportu niskoemisyjnego przez firmy. Algorytm umożliwia efektywne

  

 

 

Aplikacja jest złożona z kilku modułów. zaIch współpraca umożliwia użytkownikowi korzystanie z kompleksowego systemu do: 

  • wspierania w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych (w zakresie doboru samochodów i stacji ładowania) oraz operacyjnych (zarządzanie i modyfikacje we flocie, a także posiadanej infrastrukturze), 
  • zarządzania flotą pojazdów elektrycznych oraz stacjami ładowania pojazdów. 

 

Aplikacja bierze pod uwagę liczbę samochodów oraz trasy pokonywane przez pracowników firmy. Oprogramowanie pokazuje właścicielowi firmy, kiedy i w jakiej ilości wymieniać kolejne pojazdy spalinowe na elektryczne, a także ile stacji ładowania i o jakich parametrach powinien zainstalować.   

moduły aplikacji do zarządzania flotą
usprawnianie zarządzania flotą

Nasz system usprawnia zarządzanie flotą samochodów i stacjami ładowania, między innymi w takim obszarach jak harmonogramowanie ładowania pojazdów (np. gdy stacji ładowania jest mniej niż pojazdów lub tak, by nie przekroczyć mocy umownej), dopilnowanie okresowych przeglądów, wykonywanie codziennych działań z zakresu utrzymania ruchu.  

Oprogramowanie do zarządzania flotą pojazdów elektrycznych umożliwia i automatyzuje proces rezerwacji pojazdów z dopasowaniem do długości podróży – promując jazdę samochodem elektrycznym. 

  

Jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą?

Chcesz zgłosić swój pomysł, który moglibyśmy zrealizować? 

Zadzwoń do nas: